İstanbul Balkan Turizmi Borsası Fuarı 20 - 22 Eylül 2023

  • ANA SAYFA
  • ALIM HEYETİ - HOSTED BUYER PROGRAMI

Alım Heyeti Programı

Dünya çapında turizm profesyonellerine yeni iş ve işbirliği olanakları sunacak 1.İstanbul Balkan Turizm Borsası Fuarı, yüksek satın alma kapasitesine sahip uluslararası alım heyetlerini ağırlayacak.

Alım Heyeti programı dahilinde hedef pazarlarda bulunan satın almacılar özel olarak davet edilecek, ulaşım ve konaklama masrafları karşılanarak fuar süresince katılımcı firmalar ile ikili görüşmeler yapmaları sağlanacaktır.

Sektörel hacmin ve iş kalitesinin artırılması hedefiyle satın alma ve karar verme yetkisine sahip turizm profesyonellerinin özel olarak seçilerek davet edileceği fuarda yapılacak B2B ikili görüşmelerle bölgenin turizm zenginliklerini yakından tanımaları, firmalarla iş birlikleri kurmaları, bölgesel kalkınmaya ve sürdürebilir turizme yönelik önemli anlaşmalara imza atmaları hedeflenmektedir.

Hedef ülkelere yönelik özel davet programları üzerinde çalışmalar yürütülmektedir. Detaylı araştırma süreçleri ve değerlendirmelerden sonra belirlenen davetlilere özel hazırlanan Hosted Buyer randevu programı, verimli bir ortamda iş birliği yapma ve ağ oluşturma fırsatları sunacaktır.